Menjelang Akhir 2019

Tuesday, December 24, 2019
  • Share:

[73] Children of Blood and Bone by Tomi Adeyemi

Wednesday, November 06, 2019
  • Share:

[72] Demian by Hermann Hesse

Sunday, November 03, 2019
  • Share:

Pengalaman Berendam di Oedo-Onsen Monigatari (2)

Wednesday, October 16, 2019
  • Share:

[71] Now Us by Aiu Ahra

Sunday, September 22, 2019
  • Share:

Impian Pergi ke Singapura

Thursday, September 19, 2019
  • Share:

[70] Frankly in Love: Kisah Cinta Remaja Berbalut Keluarga Rasis

Sunday, September 15, 2019
  • Share:

[69] Mencari Simetri: Kegamangan Seorang Wanita Saat Hendak Memasuki Usia Tiga Puluh

Friday, August 16, 2019
  • Share:

[Movie Review] Weathering with You: Film Anime dengan Audio dan Visual Ciamik

Friday, August 16, 2019
  • Share:

Nyai Ontosoroh

Wednesday, August 14, 2019
  • Share:

[68] Geekerella: Novel Retelling dengan Cerita Fandom

Monday, August 12, 2019
  • Share:

[67] Confessions (告白): Dendam Kesumat yang Memeluk Hubungan Ibu dan Anak

Saturday, August 10, 2019
  • Share:

[66] Schyte: Pemungut Nyawa dalam Dunia Utopis

Sunday, July 28, 2019
  • Share: